GRAND HOTEL THERME 5* - с. БАЊА

Хотелот е отворен во октомври 2022год. и е во австриски стил, нуди луксузно сместување, интернационална кујна и совршенство од природата… GRAND HOTEL THERME 5* го прави вашиот одмор незаборавен. Преку своите специјални услуги ви нуди исклучително искуство.

Хотелот има 8 ресторани и барови, СПА центар од 3000 м2 со надворешни и внатрешни базени со минерална вода, локониум, хербална сауна, финска сауна, арома сауна, парна бања, фитнес...

 

  

 

 

 ЦЕНОВНИК  ЗА ПЕРИОД ОД 01.06.2023 - 30.11.2023

Цени за 2 лица за соба на ден

сместување Полупансион Се вклучено
минимум 2 ноќевања минимум 2 ноќевања
делник викенд делник викенд
Double Luxury 154 174 189 210
Executive room 164 184 200 220
Family room 200 220 239 260
One bedroom apartment 245 276 290

321

Цената вклучува: ноќевање со појадок или  all inclusive за две лица, СПА центар од 3000 м2 со надворешни и внатрешни базени со минерална вода, локониум, хербална сауна, финска сауна, арома сауна, парна бања, фитнес, WI FI

Communuty tax: 0,61 € по лице од ноќ

Попусти и доплати:
Дете до 11,99 год. – бесплатно
Возрасен на дополнително легло во one bedroom apartment - 61€ за полупансион и 75€ за all inclusive
 
Капацитет на сместување:
Double Luxury room без балкон - 2+0
Executive room - 2+1 
Family room - 2+2 (дете до 5,99 и дете до 11,99г)
One bedroom apartment - 2+2 деца до 11,99г
 

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ