NIMFA - RUSALKA 2*

 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК / ПОЛУПАНСИОН

 Хотел NIMFA - RUSALKA 2*, се наоѓа на идеална локација, на прва линија до плажа. Оддалечен е 150м од познатата плажа CACAO BEACH. Секоја соба е опремена со сателитска ТВ, WI -FI, телефон, мини-бар, тоалет, тераса. Хотелот поседува рецепција, сеф, ресторан, лоби бар, спортски центар, паркинг.

 

 

Цени за термини  за НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ТЕРМИНИ  01.06.2024 - 30.06.2024  01.07.2024 - 31.08.2024 01.09.2024 - 30.09.2024
Лице во двокреветна соба  - без клима 19 €
22 € 18 €
Лице во двокреветна соба  -  со клима 21 € 24 € 20 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база  НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК  

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години 

Попусти и доплати:

Дете 2 - 11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 30% попуст на регуларната цена
 
Доплата за вечера: 9е за возрасни, 6е за деца 2-11.99год
 
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ