EFFECT GRAND VICTORIA 4*

ULTRA ALL INCLUSIVE 24/7 

EFFECT GRAND VICTORIA HOTEL 4* се наоѓа во централниот дел на Сончев Брег, 30м од плажа. Хотелот има уникатна и стилска архитектура, луксузен мебел, висококвалитетна услуга и идеални услови за одмор и рекреација.

Хотелот има 3 ресторана ( основен ресторан Victoria и 2 ресторана  a la carte - италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner, лоби бар 24/7, бар на базенот, snack bar, кафе - слаткарница, базен, фитнес, бесплатен паркинг.
Хотелот располага со 238 соби и апартмани опремени со модерен мебел и голем дел од нив со директен или страничен поглед кон морето. Опремени се со клима уред, сателитска ТВ, минибар - дел од ultra all inclusive (секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци), сеф, комплет за кафе и чај, фен во бањата и WI FI.
 
 
 
 
 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.01.2024
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024

Цени за термини по типови простории за ULTRA ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

10.06 -21.06 

06.09 - 15.09 

ULTRA ALL INCLUSIVE

22.06 -02.07

22.08-05.09

ULTRA ALL INCLUSIVE

03.07 -19.07 

12.08 - 21.08  

 ULTRA ALL INCLUSIVE

20.07 -11.08          
 
ULTRA ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба  - поглед парк              86 €
          97 €
           108 €
      117 
Лице во двокреветна соба - поглед море              92 €
          106 €
           118 €
      128 
Лице во двокреветна соба - страничен поглед на море              95            108             123        132 
Лице во Апартман           112           128             145        158 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ULTRA ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот

- Lobby Bar: работи 24 часа и се служат безалкохолни и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло            23-02 часот LATE SNACK (ладни сендвичи, кроасани, колачи и овошје)

- Бар на базенот 10-23 часот: безалкохолни пијалоци, коктели и алкохолни пијалоци од локално и од увозно потекло

- 2 ресторана  a la carte - италијански ресторан Bella Italia  и азијатски ресторан Tepenyaki and Sushi Corner

- Snack бар од 10-17 часот: GRAB&GO сендвичи, бургери, донер, помфрит, пица, полнети компири

- Кафе слаткарница од 09-16 часот: разни слатки и сладолед

- Мини бар во соба - секојдневно дополнување на вода, пиво и безалкохолни пијалоци

- WI FI во собите и во целиот хотел

- Сеф во собата

- Фитнес

- Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - поглед парк  -  2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Двокреветна соба (поглед море) - 2 возрасни
Двокреветна соба - страничен поглед море - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 1,99 години
Апартман - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години
 
Попусти:
Деца до 11.99 години - 25е на ден 
Две деца до 11,99 години во апартман - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Возрасен на дополнителен кревет во апартман - 50% попуст на регуларната цена
 
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ