COMPLEX SUNRISE 3*

ALL INCLUSIVE 

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.

  

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
(валиден за период на престој 01.06-30.06.2024, 25.08-10.09.2024)
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.03.2024

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.06.2024 - 14.06.2024

   11.09.2024 - 17.09.2024  

ALL INCLUSIVE

15.06.2024 - 30.06.2024

23.08.2024 - 10.09.2024

ALL INCLUSIVE

01.07.2024 - 22.08.2024  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба

STANDARD

34 €
44 € 54 €

Лице во двокреветна соба

LARGE
  36 €  53 € 62 €

Лице во трокреветна соба

STANDARD

 34 € 51   59  

АПАРТМАН 2+2, 3+0

 117 € 184 € 215 €

 Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

  • Користење на базен
  • Лежалки и чадори покрај базенот
  • Детско катче
  • Интернет
  • Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD – 2 возрасни + 1 дете до 4.99г.
Двокреветна соба LARGE   – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 г, 3 возрасни + 1 дете до 4.99г
АПАРТМАН – 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12,99г
Трокреветна соба STANDARD  –  2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12.99г

Попусти:
Дете до 3.99 години – бесплатно
Прво дете 4-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 4 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  – 50% од цената за возрасен
Три деца 4 – 12.99 години со двајца возрасни во Апартман- БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)
Две деца 4 – 12.99 години со тројца возрасни во Апартман – БЕСПЛАТНО
Дете 4 – 12.99 години со тројца возрасни во трокреветна соба STANDARD – БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и четврт возрасен во трокреветна соба СТАНДАРД – 20% попуст на регуларната цена
Четврт возрасен во Апартман – 30е на ден
Дете 4-12.99 години во Апартман со четворица возрасни – БЕСПЛАТНО
 
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ