GRAND NIRVANA 4 *

 ALL INCLUSIVE 

Лоциран во Сончев Брег, Хотелот GRAND NIRVANA 4* - All Inclusive & Free Beach Access располага со ресторан, приватен паркинг, бар и приватна плажа со сопствен бар на плажа. Има 24-часовна рецепција, детско катче и бесплатен WiFi низ целиот хотел. Гостите на хотелот имаат бесплатни лежалки и чадори на плажа.

Во хотелот секоја соба е опремена со клима уред, гардеробер, тераса со поглед на базен, приватна бања, фрижидер, ТВ со рамен екран..

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

10.06.2024 - 04.07.2024 27.08.2024 - 10.09.2024

ALL INCLUSIVE

05.07.2024 - 18.07.2024  16.08.2024 - 26.08.2024 

ALL INCLUSIVE

19.07.2024 - 15.08.2024 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  67
79 €
 86 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Лежалки и чадори на плажа

- Бар на плажа

- Фитнес сала

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
 
Попусти:
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ