ПОЛИХРОНО - вила КРИСТИНА

Вила KRISTINA се наоѓа 20 метри од плажа, веднаш до шеталиштето, каде се наоѓаат продавници, ресторани, кафетерии… Вилата располага со 1/3 и 1/4 студија, опремени со комплетна кујна, ТВ, клима, сопствен тоалет, WI FI. Студијата се наоѓаат на приземје и први кат и секое студио има сопствен балкон.
 
 
ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.02.2024
-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.04.2024

Цени за термини по типови простории и услуги

ТЕРМИН 1/3 студио 1/4 студио 1/4 апартман  
19.05-26.05.2024 109€* 119* 129€* ПРОМО
26.05-02.06.2024 139€* 149*  159€*  ПРОМО
02.06-09.06.2024 169* 179*  189€*  
09.06-16.06.2024 209* 229*  239€*   
16.06-23.06.2024 239* 249*  259€*  
23.06-30.06.2024 269* 279*  289€*  
30.06-07.07.2024 469 479 489€  
07.07-14.07.2024 529 539 549€  
14.07-21.07.2024 569 579 589€  
21.07-28.07.2024 569 579 589€   
28.07-04.08.2024 589 599 609€  
04.08-11.08.2024 589 599 609€   
11.08-18.08.2024 589 599 609€  
18.08-25.08.2024 529 539 549€  
25.08-01.09.2024 479
489
 499€  
01.09-08.09.2024 249* 259*  269€*  
08.09-15.09.2024 219* 229*  239€*  
15.09-22.09.2024 139* 149* 159€*   
22.09-29.09.2024 109* 119*  129€* ПРОМО
29.09-06.10.2024 89€* 99€* 109€* ПРОМО

НАПОМЕНА:  

- Цените се однесуваат за наем на студио или апартман за 7 ноќевања. 

- Термините со * се однесуваат на цени по лице со вклучен превоз. Минимум уплата на две лица. Трето, четврто и петто лице доплаќаат само превоз 40€ по лице.

- За сопствен превоз не се одбива од цената

- Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот термин

- Различните попусти не се комбинираат, односно не се одобрува попуст на веќе одобрен попуст по друга основа;

- Попустите за рана резервација не се комбинираат со останатите попусти;

- Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите;

- Туристичка такса од 0,5 еур по ден на соба се плаќа на лице место

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд

РЕЗЕРВАЦИИ И ПЛАЌАЊЕ:
* За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 10 дена пред започнување на аранжманот;

 

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ