ПОЛИХРОНО - вила РЕАЛ ЛУКС

 Вила REAL LUX се наоѓа на 200 метри од плажа, веднаш до хотел Посеидон во Полихроно. Вилата е нова и луксузно опремена, поседува и сопствен паркинг.

Вилата има двокреветни и трокреветни студија, апартмани 1/4 и 1/5. Опремени се со комплетна кујна, ТВ, клима, сопствено купатило, пространа тераса и WI FI.

  

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.02.2024
-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 15.04.2024

Цени за термини по типови простории и услуги

ТЕРМИН

Студио 1/2

Студио 1/3

Апартман  1/4

Апартман 1/5

 

19.05-26.05.2024 89* 99* 109* 119* ПРОМО
26.05-02.06.2024 119* 129* 139* 149* ПРОМО
02.06-09.06.2024 159* 169* 179* 189*  
09.06-16.06.2024 189* 199* 209* 219*  
16.06-23.06.2024 229* 239* 249* 259*  
23.06-30.06.2024 249* 259* 269* 279*  
30.06-07.07.2024 439 449 459 469  
07.07-14.07.2024 489 499 509 519  
14.07-21.07.2024 519 529 539 549  
21.07-28.07.2024 519 529 539 549  
28.07-04.08.2024 539 549 559 589  
04.08-11.08.2024 539 549 559 589  
11.08-18.08.2024 539 549 559 589  
18.08-25.08.2024 519 529 539 559  
25.08-01.09.2024 439
449
459
479
 
01.09-08.09.2024

239*

249* 259* 269*  
08.09-15.09.2024 189* 199* 209* 229*  
15.09-22.09.2024 139* 149* 159* 169*  
22.09-29.09.2024 89* 99* 109* 129* ПРОМО
29.09-06.10.2024 59* 69* 89* 99* ПРОМО

НАПОМЕНА:  

- Цените се однесуваат за наем на студио или апартман за 7 ноќевања. 

- Термините со * се однесуваат на цени по лице со вклучен превоз. Минимум уплата на две лица. Трето, четврто и петто лице доплаќаат само превоз 40€ по лице.

- За сопствен превоз не се одбива од цената

- Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

- Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот термин

- Различните попусти не се комбинираат, односно не се одобрува попуст на веќе одобрен попуст по друга основа;

- Попустите за рана резервација не се комбинираат со останатите попусти;

- Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите;

- Туристичка такса од 0,5 еур по ден на соба се плаќа на лице место

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд

РЕЗЕРВАЦИИ И ПЛАЌАЊЕ:
* За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 10 дена пред започнување на аранжманот;

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ