GOLDEN DREAMS - СОНЧЕВ БРЕГ

 

Апартхотелот Golden Dreams е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови. Комплексот  има базен, кафе-ресторан, трговски објекти, паркинг, 24 часа обезбедување и одржување, приватен пристап, зелени површини. Сите апартмани и студија се модерно опремени, комфортни и поседуваат комплетно опремена кујна.

  

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

                                                       -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 29.02.2024
-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2024
-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2024
 Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

   01.05-24.06  

01.09-30.09

25.06-31.08

 СТУДИО  2 лица

45 €

57 €

 АПАРТМАН  2+2  

59 €

72 €

 АПАРТМАН  4+2 

73 €

99 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Паркинг

Капацитет на сместување:
Студио - 2 возрасни 
Апартман 2+2 -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 -  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Забелешка: Апартманите GOLDEN DREAMS  се pet frendly (за кучиња до 5 кг, со доплата)

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ.