НЕСЕБАР - вила ЛАМБОВ

ВИЛА ЛАМБОВ

ВИЛА ЛАМБОВ, Лоцирана во строгиот центар на новиот дел на Несебар, на околу 5 минути пешачење од плажата Какао Бич во С.Брег и 10 минути од јужната плажа на Несебар како и стариот град, представува идеално место да се биде блиску до секаде. Вилата е една од првите комерцијални Вили во ова морско градче со големо искуство и бројни задоволни гости. Вилата има сопствен двор, а во нејзин состав влегува и летниот бар Бор. Сите соби се со сопствен тоалет, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија, WI-FI.

   

Цени за термини по типови простории 

ТЕРМИНИ

   01.06.2024 - 30.06.2024    27.08.2024 - 30.09.2024

  01.07.2024 - 10.07.2024   11.07.2024 - 26.08.2024 
Лице во двокреветна соба  - 2+1 15 €
16 €
 18 €
Лице во трокреветна соба - 3+0 13 €
 15 €
17 €
Апартман 2+2 38  49  54 

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба  - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години 
Трокреветна соба - 3 возрасни
Апартман - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни 
 
Попусти:
Прво дете до 11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
 
 
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ