PERUN LODGE 4* БАНСКО

Прикажано од СПА и ПЛАНИНА ЕСЕН 2017

  Хотелот е лоциран во новиот горен дел на Банско, во место каде што се лоцирани најубавите хотели во кои спаѓа и Перун Лоџ. Овој модерен објект со убави и пространи студија и Апп нуди убава можност за бегство од летните горештини и релаксација..
 

ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН  01.07.2017 - 30.11.2017   
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ПОЛУПАНСИОН
 ВО ДВОКРЕВЕТНА € 22,00 € 24,00
ЕДНОКРЕВЕТНА € 32,00 € 36,00
ВО АПП 1 СПАЛНА € 25,00 € 29,00
ВО АПП-Junior suite € 36,00 € 39,00
ВОЗРАСЕН НА ДОП.ЛЕГЛО € 21,00 € 24,00
ДЕТЕ 6-11.99 НА РЕДОВНО ЛЕГЛО € 19,00 € 22,00
ДЕТЕ 6-11.99 НА ДОПОЛНИТЕЛНО ЛЕГЛО € 14,00 € 17,00
ДЕТЕ ДО 05,99 години бесплатно бесплатно
ЗА ПОВЕЌЕ ОД 5 НОЌЕВАЊА СЛЕДИ ПОПУСТ  10%  10%
туристичка такса 1 еу на ден 1 еѕ на ден

 

ЦЕНИТЕ СЕ ВО ЕВРА А ПЛАЌАЊЕТО Е ВО ДЕНАРИ

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ ЗА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ