ASTERA 4* БАНСКО

Прикажано од СПА и ПЛАНИНА ЕСЕН 2017

АКВА-ПАРК ВКЛУЧЕН ВО ЦЕНАТА 

СМЕСТУВАЊЕ НА БАЗА

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

01.11.2017 - 30.11.2017   

ПЕТОК-НЕДЕЛА

01.11.2017 - 30.11.2017   

ПОНЕДЕЛНИК-ЧЕТВРТОК

   ВО ДВОКРЕВЕТНА € 22 € 20
   ВО ЕДНОКРЕВЕТНА € 29 € 28
ПО ЛИЦЕ ВО АПП 1 СПАЛНА € 48 € 44

 АПП СО 2 СПАЛНИ ЦЕНА ЗА 4 ЛИЦА

€ 135 € 125
 
 
ТУРИСТИЧКА ТАКСА 1 ЕВРО ПО ЛИЦЕ НА ДЕН
 
ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА      
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК    
АКВА ПАРК,БАЗЕН,САУНА ФИТНЕС,ПАРНА БАЊА  
ПАРКИНГ      
ИНТЕРНЕТ ВО ЛОБИ      
РАСПОРЕД НА ЛЕГЛА ПО СОБИ      
ДВОКРЕВЕТНА– 2 + 1    
ЕДНОКРЕВЕТНА- 1 pax      
1 СПАЛЕН АПП- 2 + 2 pax    
2 СПАЛЕН АПП - 4 + 2 pax    
ДОПЛАТИ      

РУЧЕК- 9 eвра ВОЗРАСЕН  4 евра ДЕТЕ 2.99 - 12.99 год.

ВЕЧЕРА-9 евра ВОЗРАСЕН 4 евра ДЕТЕ  2.99-12.99 год.

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА      
ДЕТЕ ДО 2.99 =БЕСПЛАТНО    
ПРВО ДЕТЕ 3.00 -12.99 НА ДОП.ЛЕГЛО СО ДВАЈЦА ВОЗРАСНИ - БЕСПЛАТНО  
ДЕТЕ 3.00 - 12.99  НА РЕДОВНО ЛЕГЛО - 50%  
ВТОРО ДЕТЕ 3.00 -12.99 НА ДОП ЛЕГЛО-  50%
ВОЗРАСЕН НА ДОП.ЛЕГЛО - 30%    
 
 ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА ТА СКОБУЛ И СКТМ