PERLA 3*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE !!!   

Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се карактеризираат со класичен декор и сите имаат балкон, кабловска телевизија и фрижидер. Wi-Fi е бесплатен на јавни места.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2020 - 19.06.2020   

ALL INCLUSIVE

20.06.2020 - 05.07.2020  27.08.2020 - 10.09.2020 

ALL INCLUSIVE

06.07.2020 - 26.08.2020   ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба   25 €
36 €
 44 €
Лице во Апартман 33 €
 49,50 €
63 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 12,99 години или 3 возрасни
Апартман  -  2 возрасни + 2 деца до 12,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 години, 4 возрасни
 
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Прво дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба или апартман - бесплатно
Второ дете до 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН - 8е на ден
Трет возрасен во АПАРТМАН -  10е на ден
Дете до 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН - бесплатно
Четврт возрасен во АПАРТМАН - 10е на ден
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба  - 20% попуст на регуларната цена
 
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ