MENA PALACE 4*

ALL INCLUSIVE !!! - 15% до 31.03.2020

(ДЕТЕ до 14.99 год - БЕСПЛАТНО)

 Хотелот MENA PALACE 4* се наоѓа на 100 метри од плажа. Благодарение на прекрасната локација во срцето на Сончев Брег, хотелот Мена Палас нуди извонредни услови за прекрасен одмор, бесплатен Wi-Fi, како и бесплатни програми и активности за деца и игралиште. Посебно внимание се посветува на чистотата на целиот имот, обезбедувајќи Ви удобен престој.
Можете бесплатно да уживате во отворен фитнес центар и мини-голф. Хотелот има прекрасна летна градина и широк спектар на велнес објекти, вклучувајќи сауна и студио за масажа.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 15% попуст за резервации направени до 31.03.2020
- 10% попуст за резервации направени до 30.04.2020

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

06.06.2020 - 20.06.2020 05.09.2020 - 25.09.2020 

ALL INCLUSIVE

21.06.2020 - 02.07.2020 26.08.2020 - 04.09.2020

ALL INCLUSIVE

03.07.2020 - 25.08.2020 

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   39 €
48 €
 56 €
Лице во family room - new building 44 € 53 € 59 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 лица + 1 дете (14,99год) или 3 возрасни
Family room ( new building) - 2 + 2 деца (14.99 год.), 3 + 1дете (14,99 год) или 4 возрасни
 
Попусти и доплати:
Дете до 14.99 години - бесплатно
Второ дете до 14.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во family room - 60% попуст на регуларната цена
Трет возрасен  во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
Трет возрасен  во family room - 50% попуст на регуларната цена
Четврт возрасен во family room - 40% попуст на регуларната цена

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ