KAVKAZ 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE   

Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Хотелот има три еднокреветни соби, 99 двокреветни соби и 18 апартмани. Секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима, интернет. Хотелскиот комплекс вклучува • базен со коктел бар, • шопинг центар, • менувачница • фризер, • фитнес сала,• центар за масажа • сауна, лекар.

  

 

  

      Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2020 - 15.06.2020 08.09.2020 - 30.09.2020

ALL INCLUSIVE

16.06.2020 - 10.07.2020  21.08.2020 - 07.09.2020 

ALL INCLUSIVE

11.07.2020 - 20.08.2020     ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба   28 €
38 €
 51 €
Лице во Апартман 32 €
 43 €
54 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Паркинг

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 3 возрасни
Апартман  -  2 возрасни + 3 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 2 деца до 11,99 години

Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - плаќа 6 евра на ден за all inclusive
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 25% попуст на регуларната цена
Трет возрасен во апартман - плаќа 100%
Двајца возрасни и две деца (2-11.99г) во апартман - секое од децата плаќа по 50% од цената за возрасен
Трето дете до 11.99г во апартман - бесплатно
Тројца возрасни и две деца (2-11.99г) во апартман - третиот возрасен плаќа 100%, а децата - БЕСПЛАТНО
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ