SUNNY BEAUTY PALACE 4*

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

ALL INCLUSIVE

Хотелот SUNNY BEAUTY PALACE 3+* е лоциран во северниот ден на Сончев Брег, на околу 5 мин. пешачење од луксузната плажа Викторија. Целиот објект е составен од студија и апартмани - СПАЛНА ПЛУС ДНЕВНА - ИДЕАЛЕН Е ЗА СЕМЕЈСТВА. Секој апартман / студио е луксузно опремен. Секоја бања има фен за коса и туш кабина. Кујната располага со фрижидер и трпезариска маса со три седишта. Дополнителни додатоци се Panasonic климатизација, LCD екран со кабловска телевизија, бесплатен Wi-Fi и телефон.


  

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2019 - 15.06.2019   

ALL INCLUSIVE

16.06.2019 - 10.07.2019  24.08.2019 - 10.09.2019 

ALL INCLUSIVE

11.07.2019 - 23.08.2019    ALL INCLUSIVE
Лице во студио  28 €
35 €
 41 €
Лице во Апартман 32 €
 38 €
44 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Интернет

Капацитет на сместување:
Студио - 2 возрасни
Апартман  -  2 возрасни + 2 деца до 12,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 години
 
Попусти и доплати:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца или тројца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 30% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ