ANDALUCIA BEACH 3* - ЕЛЕНИТЕ

Прикажано од ЕЛЕНИТЕ & СВ. ВЛАС

ALL INCLUSIVE !!! - 10% до 30.06.2020   

Andalucia beach 3* - All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб.

Сите соби имаат клима уред, ТВ и фен во бањата. Free WiFi е на располагање во lobby-то на хотелот. Целокупната понуда вклучува главен ресторан со разновидни вкусни оброци, лоби бар, базен бар и Galaxy клуб бар. Чадори за сонце и лежалки се бесплатни на базен и на плажа. Гостите на хотелот можат бесплатно да се забавуваат во Aqua park Atlantida, неограничено во текот на престојот. Барот во Aqua parkot е дел од all inclusive програмата на хотелот Andalucia beach 3*.

Andalucia beach 3* има тим на професионални аниматори, со дневни и вечерни активности, игри на плажа и детски дискотеки за помладите гости. Исто така, се организираат  спортски игри и тематски претстави за возрасните.

  

 

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 10% попуст за резервации направени до 30.06.2020

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2020 - 21.06.2020    01.09.2020 - 10.09.2020   

ALL INCLUSIVE

22.06.2020 - 05.07.2020  24.08.2020 - 31.08.2020 

ALL INCLUSIVE

06.07.2020 - 23.08.2020    ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба - поглед парк 47 €
59 €
 63 €
Лице во двокреветна соба - поглед море 49,50 €
 62 €
66 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот 

- Aqua park ATLANTIDA

- Ресторан a la carte
 
- Слаткарница Philipopolis
 
- Ноќен клуб Galaxy (22.00-02.00h)

- Детско катче

- Тенис, мини голф

- Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк или поглед море) -  2 возрасни + 1 дете  до 11,99 години или 3 возрасни 
 
Попусти:
Дете до 11.99 години - бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена

 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ