ROYAL PARK 4* - ЕЛЕНИТЕ

Прикажано од ЕЛЕНИТЕ & СВ. ВЛАС

ALL INCLUSIVE !!!   -10% до 30.06.2020 

Royal Park 4* - All Inclusive се наоѓа во затворениот комплекс Елените, на 30м од плажа. Хотелот има специфична архитектура со прекрасен поглед кон морето. Располага со директен пристап до плажа,  отворен базен, неколку ресторани, барови и ноќен клуб.

Сите соби и студија имаат клима уред, ТВ и фен во бањата. Free WiFi е на располагање во lobby-то на хотелот. Целокупната понуда вклучува главен ресторан со разновидни вкусни оброци, лоби бар, базен бар и Galaxy клуб бар. Чадори за сонце и лежалки се бесплатни на базен и на плажа. Гостите на хотелот можат бесплатно да се забавуваат во Aqua park Atlantida, неограничено во текот на престојот. Барот во Aqua parkot е дел од all inclusive програмата на хотелот Royal Park 4*.

Royal Park 4* има тим на професионални аниматори, со дневни и вечерни активности, игри на плажа и детски дискотеки за помладите гости. Исто така, се организираат  спортски игри и тематски претстави за возрасните.

 
 ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 10% попуст за резервации направени до 30.06.2020

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2020 - 21.06.2020    01.09.2020 - 10.09.2020   

ALL INCLUSIVE

22.06.2020 - 05.07.2020  24.08.2020 - 31.08.2020 

ALL INCLUSIVE

06.07.2020 - 23.08.2020    ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба - поглед парк 49 €
61 €
 65 €
Лице во двокреветна соба - поглед море 52 €
 65 €
69 €
Лице во студио - поглед парк  52    65 €  69 € 
Лице во студио -поглед море 54   68 71

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори на плажа и покрај базенот

- Aqua park ATLANTIDA
 
- Ресторан a la carte
 
- Слаткарница Philipopolis
 
- Ноќен клуб Galaxy (22.00-02.00h)

- Детско катче

- Тенис, мини голф

- Забавен дел, анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк или поглед море) -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 4,99 години
Студио (поглед парк или поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години
 
Попусти:
Дете до 4.99 години - бесплатно
Прво дете 5-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 5 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - 50% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба/студио/ - 20% попуст на регуларната цена

 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ