BORYANA 3*

Прикажано од АЛБЕНА

ALL INCLUSIVE - 2 лежалки + чадор на плажа БЕСПЛАТНО

 ЛОКАЦИЈА: на плажа.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2014 година.

Туристи на возраст помеѓу 2 - 11.99 години се сметаат за деца од страна на хотелот.

За хотелот

DOUBLE ROOM:  • индивидуален клима уред • кабел LCD телевизор • телефон • мини бар (доплата) • Wi-Fi и LAN интернет (доплата) • Купатило со туш / када • Фен за коса • балкон • средување на соба • промена на крпи

СОДРЖИНИ: • Ресторан • лоби бар  •бар на базен • Wi-Fi во лоби и на плажа (бесплатно) • Сеф (доплата) •менуачница • фризер • продавница • Перална (доплата) •незаштитен паркинг ( доплата) • домашни миленици (доплата)

Спорт и рекреација: Бесплатно • Отворен базен  Доплата • фитнес • билјард • пинг понг • шах • тениско игралиште • тениско училиште • јога • AQUA MANIA - Аква парк • Масажа • Интернет кафе

ЗА ДЕЦА: • Детско креветче • висок стол • детски базен

Плажа: • градска песочна плажа; 2 лежалки и 1 чадор на плажа - бесплатно •покрај базен: чадори за сонце, лежалки - бесплатно

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2019 - 21.06.2019    07.09.2019 - 13.09.2019   

ALL INCLUSIVE

22.06.2019 - 01.07.2019  25.08.2019 - 06.09.2019 

ALL INCLUSIVE

02.07.2019 - 24.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  - поглед парк 42 €
53 €
 64 €
Лице во двокреветна соба - поглед море 44 €
 59 €
67,50 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- 2 Лежалки и чадор на плажа

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк)  - 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 3 возрасни
Двокреветна соба (поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - плаќа 30% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување,туристичка тaкса и комунална такса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ