NONA 3*

Прикажано од АЛБЕНА

ALL INCLUSIVE - 2 лежалки + чадор на плажа БЕСПЛАТНО

 ЛОКАЦИЈА: на плажа.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е реновиран во 2011 година.

Туристите на возраст помеѓу 2 - 11.99 години се сметаат за деца од страна на хотелот.

За хотелот
DOUBLE ROOM:• индивидуален клима уред • кабелска телевизија • Мини бар • Телефон • Wi-Fi (доплата) • купатило со туш / када, фен за коса • балкон • средување на соба - дневно • промена на постелнина - 3 пати неделно •промена на крпи - 3 пати неделно

СОДРЖИНИ: • Бар Ресторант • лоби бар • базен (Elitsa)  • Сеф (доплата) • менувачница • Перална (доплата) •незаштитен паркинг • домашни миленици (доплата)

Спорт и рекреација: Бесплатно • отворен базен (Elitsa) • одбојка  • аеробик  • Доплата •пинг понг • билијард • шах • Масажа • јога • AQUA MANIA - Аква парк • Интернет кафе • 

ЗА ДЕЦА: • Детско креветче • висок стол • детски базен (Elitsa) • детско игралиште • Мини клуб

Плажа: •градска песочна плажа; 2 лежалки и  1 чадор на плажа - бесплатно •покрај  базен: чадори за сонце, лежалки - бесплатно

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

08.06.2019 - 21.06.2019    07.09.2019 - 13.09.2019   

ALL INCLUSIVE

22.06.2019 - 01.07.2019  25.08.2019 - 06.09.2019 

ALL INCLUSIVE

02.07.2019 - 24.08.2019  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  - поглед парк 38 €
51 €
 61 €
Лице во двокреветна соба - поглед море 39 €
 55 €
65 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- 2 Лежалки и чадор на плажа

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба (поглед парк)  - 2 возрасни + 1 дете до 11.99 год или 3 возрасни
Двокреветна соба (поглед море) - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год или 3 возрасни
 
Попусти:
Дете до 1.99 години - бесплатно
Дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 2 -11.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - плаќа 30% од цената за возрасен
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 20% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување,туристичка тaкса и комунална такса 1€ по лице на ден

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ