GRAND OASIS 4 *

Прикажано од СОНЧЕВ БРЕГ

 ALL INCLUSIVE !!! - 20% попуст од 04.08.2020

(ДЕТЕ до 12.99 год - БЕСПЛАТНО)

 

ХОТЕЛСКИ КОМПЛЕКС КОЈ СЕ НАОЃА ВО ЦЕНТРАЛНИОТ ДЕЛ НА СОНЧЕВ БРЕГ, НА САМО  2-3 МИНУТИ ОД ПЛАЖАТА, ХОТЕЛОТ ИМА НЕКОЛКУ  БАЗЕНИ, ДОБРА И КВАЛИТЕТНА УСЛУГА, ВКУСНА ХРАНА И ДОБРА ЗАБАВА ЗА СИТЕ ГЕНЕРАЦИИ

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 20% попуст за резервации направени од 04.08.2020

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

20.05.2020 - 12.06.2020  05.09.2020 - 25.09.2020

ALL INCLUSIVE

13.06.2020 - 03.07.2020   24.08.2020 - 04.09.2020  

ALL INCLUSIVE

04.07.2020 - 23.08.2020  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба  29
39 €
 43 €
Лице во апартман 34 45 49

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Фитнес сала

- Интернет

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни
Апартман - 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 год
 
Попусти:
Дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба - БЕСПЛАТНО
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба или апартман - 50% од цената за возрасен
Второ дете до 12,99 години на дополнителен кревет со тројца возрасни во  апартман - БЕСПЛАТНО
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба или апартман - 20% попуст на регуларната цена
 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ