ПОЛИХРОНО - вила GREBI

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

 Вила GREBI се наоѓа на околу 80 м. од плажа во центарот на Полихроно. Располага со трокреветни студија и трокреветни студија со кревет на извлекување. Собите располагаат со кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, купатила, ТВ, и клима чие користење е бесплатно. Покрај вилата има место за паркинг на 2 возила. Вилата има WI-FI.

 

 

                                    Цени за термини по типови простории и услуги
ТЕРМИН ОД: НОЌИ GREBI – 1/3 studio GREBI – 1/3+1 studio
16.05 - 23.05 7* промо 59 59
23.05 - 30.05 7* промо 69 69
30.05 - 06.06 7* 89 99
06.06 - 13.06 7* 119 129
13.06 - 20.06 7* 139 149
20.06 - 27.06 7* 159 169
27.06 - 04.07 7* 169 179
04.07 - 11.07 7 340 360
11.07 - 18.07 7 360 380
18.07 - 25.07 7 360 380
25.07 - 01.08 7 360 380
01.08 - 08.08 7 360 380
08.08 - 15.08 7 360 380
15.08 - 22.08 7 340 360
22.08 - 29.08 7 320 340
29.08 - 05.09 7* 139 149
05.09 - 12.09 7* 109 119
12.09 - 19.09 7* промо 69 79
19.09 - 26.09 7* промо 59 59

 НАПОМЕНИ:

* Цените СО * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
* За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
* Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања.
* Во студио, за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото лицe се сместува БЕСПЛАТНО, и плаќа само за превоз (доколку користи).
* Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест. Единствено, над бројот на кревети е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години (не користи легло).
* Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место.
* Сместувањето во собите е после 14:00 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
* Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот на интернет конекцијата во капацитетите.
* Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1 eur = 62,00 мкд.

ПОПУСТИ:
* За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%. * Различните попусти не се комбинираат, односно не се одобрува попуст на веќе одобрен попуст по друга основа.
* ПРОМО цените не подлежат на никакви попусти, и за нив цената не се намалува доколку клиентите користат сопствен превоз.
* Попустите за рана резервација не се комбинираат со останатите попусти.

Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ