ПОЛИХРОНО - вила ПАЛМА

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

 Вила ПАЛМА се наоѓа на пешачката зона во центарот на Полихроно на 50 метри од плажа. Опкружена е со прекрасен двор со голема тревна површина и градина. Располага со 1/3 студија, и 1/5 апартман, на високо приземје и први кат. Сите сместувачки единици се комфорни со комплетно опремени кујни, сопствени купатила, ТВ, клима уреди чие користење е вклучено во цената, балкони со поглед на градина. Во градината има можност да се користат скарите.

  

 

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини1/3 СТД 1/3+1 СТД Апартман (3+2) Бр. ноќевања
  16/05 - 23/05   59€  59€  59€  7* промо
  23/05 - 30/05 69€  69€  79€  7* промо
  30/05 - 06/06 89€  99€  119€  7*
  06/06 - 13/06 119€  129€  139€  7*
  13/06 - 20/06 139€  149€  169€  7*
  20/06 - 27/06 159€  169€  189€  7*
  27/06 - 04/07 169€  189€  199€  7*
  04/07 - 11/07 350€  380
430€  7
  11/07 - 18/07 370€  400€  480€  7
  18/07 - 25/07 370€  400€  480€  7
  25/07 - 01/08 370€  400€  480€  7
  01/08 - 08/08 370€  400€  480€  7
  08/08 - 15/08 370€  400€  480€  7
  15/08 - 22/08 350€  380€  440€  7
  22/08 - 29/08 330€  350€  400€  7
  29/08-  05/09 129€  129€  169€  7*
  05/09 - 12/09 109€  109€  139€  7*
  12/09-  19/09 69€  69€  89€  7* промо
  19/09 - 26/09 59€  59€  69€  7* промо

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

-Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз.

- Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место

- Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%

- ПРОМО цените не подлежат на никакви попусти, и за нив цената не се намалува доколку клиентите користат сопствен превоз.
- Попустите за рана резервација не се комбинираат со останатите попусти.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

  35 € возрасни

  25 € деца од 2 - 12 години

  БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

 

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ