НЕА ФЛОГИТА - вила МАРИА

Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартман простран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси

  

 

 

  Цени за термини по типови простории и услуги

Термини1/4 Студио/Апартман Бр. ноќевања
13/06/2020 - 20/06/2020 169€  7*
20/06/2020 - 27/06/2020 199€  7*
27/06/2020 - 04/07/2020 420€  7
04/07/2020 - 11/07/2020 440€  7
11/07/2020 - 18/07/2020 480€  7
18/07/2020 - 25/07/2020 480€  7
25/07/2020 - 01/08/2020 480€  7
01/08/2020 - 08/08/2020 480€  7
08/08/2020 - 15/08/2020 480€  7
15/08/2020 - 22/08/2020 460€  7
22/08/2020 - 29/08/2020 420€  7
29/08/2020 - 05/09/2020 189€  7*
05/09/2020 - 12/09/2020 169€  7*
12/09/2020 - 19/09/2020 149€  7* 
19/09/2020 - 26/09/2020 89 7*
 Услови под кои важи аранжманот

- Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат  БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.)

- Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.

- Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5.99 години 

- Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот и WI FI

- За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.

- Во секoе студио/апартман има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.

- Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.

- Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 9 часот по локално време.

- Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.

- При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.

- Доплата за туристичка такса 0,5 €  по соба на ден (се плаќа во агенција) 

Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ