ПЕФКОХОРИ-вила ПОРТО

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

Вила ПОРТО, како што кажува самото име на вилата асоцира дека е во близина на малото пристаниште во Пефкохори, изградена на само 30 метри од брегот на морето, составена од 6 студија, сите се со тераси, комплетно нов ентериер, кревети, телевизори, клими, тоалети и кујни.

 Цени за наем на СТУДИО  за 7 ноќевања

од до ноќи  1/3
23.05 30.05  7 * промо 150 €
30.05 06.06  7 * промо 180 €
06.06 13.06 7 промо 210 €
13.06 20.06 7 350 €
20.06 27.06 7 400 €
27.06 04.07 7 450 €
04.07 11.07 7 500 €
11.07 18.07 7 530 €
18.07 25.07 7 560 €
25.07 01.08 7 560 €
01.08 08.08 7 560 €
08.08 15.08 7 560 €
15.08 22.08 7 560 €
22.08 29.08 7 450 €
29.08 05.09 7 400 €
05.09 12.09 7* 350 €
12.09 19.09 7 * 300 €
19.09 26.09 7* 245 €

ГАЛЕРИЈА-СТУДИА

 

 

 

   
   
  • Гостите превземаат исчистена соба, и во текот на престојот се обврзани сами да се грижат за хигиената во апартманот
  • Постелнината во апартманите се менува на секој 5 ти ден од престојот.
  • Сместувањето во апартманите е во 14:00, а напуштањето во 10:00 по локално време.
  • Вилата нема сопствен паркинг
  • ПРОМО цените не подлежат на дополнителни попусти

КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА ВО СИТЕ ТЕРМИНИ ОСВЕН ВО ОБЕЛЕЖАНИТЕ СО *

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Цената само за превоз:Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

 35 € возрасни

 25 € деца од 2 - 12 години

БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ