ПЕФКОХОРИ- вила IRIS

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

   

Ирис Апартманите се наоѓаат во самиот центар на Пефкохори во непосредна близина на многубројни продавници, маркети, пекари и слично, одалечени се од плажата околу 100 метри.
На располагање се девет комплетно опремени Апартмани предвидени за 4 лица, секој со површина од 38 квадрати.
Сите со спална соба со два кревета, опремена кујна во која има и софа што се извлекува во кревет за 2 лица, тоалет, тераса, AC и TV. Пет апартмани се на приземје, додека четири се на спрат.
За гостите е обезбеден паркинг во дворот на вилата.

 Цени за наем на АПАРТМАН  за 7 ноќевања

од до ноќи  1/3  1/4
23.05 30.05  7* промо 130 € 150 €
30.05 06.06  7* промо 160 € 180 €
06.06 13.06 7 промо 200 € 200 €
13.06 20.06 7 280 € 300 €
20.06 27.06 7 320 € 340 €
27.06 04.07 7 360 € 380 €
04.07 11.07 7 400 € 430 €
11.07 18.07 7 450 € 480 €
18.07 25.07 7 480 € 500 €
25.07 01.08 7 500 € 540 €
01.08 08.08 7 500 € 540 €
08.08 15.08 7 500 € 540 €
15.08 22.08 7 500 € 540 €
22.08 29.08 7 450 € 480 €
29.08 05.09 7 350 € 380 €
05.09 12.09 7* 280 € 300 €
12.09 19.09 7 * 200 € 240 €
19.09 26.09 7* 170 € 200 € 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 1/4  апартмани со одвоена спална соба од салонот и кујната со дополнително 4 легло
  • Гостите превземаат исчистена соба, и во текот на престојот се обврзани сами да се грижат за хигиената во апартманот
  • Постелнината во апартманите се менува на секој 5 ти ден од престојот.
  • Сместувањето во апартманите е во 14:00, а напуштањето во 10:00 по локално време.
  •  WI-FI -вклучен во цената (за брзината на интернетот не одговараме)
  •  ПРОМО цените не подлежат на дополнителни попусти

КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА ВО СИТЕ ТЕРМИНИ, ОСВЕН ВО ОБЕЛЕЖАНИТЕ СО *

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ