SUNNY & GOLDEN DREAMS - СОНЧЕВ БРЕГ

Прикажано од Бугарија апартмани - летна понуда

 

ПРОВЕРЕНО И ПРЕПОРАЧАНО !!!  
СТУДИЈА и АПП ЗА 4, 5 И 6 ЛИЦА !!!!

Два објекта еден спроти друг - лоцирани во јужниот дел на Сончев Брег, на стотина метри од плажа, околу 10 минути пешачење од Какао Бич, во околина на многу дискотеки и клубови. Комплексот  има базен, кафе-ресторан, трговски објекти, паркинг, 24 часа обезбедување и одржување, приватен пристап, зелени површини. Сите апартмани и студија се модерно опремени, комфортни и поседуваат комплетно опремена кујна.

 

 

11-та СЕЗОНА ВО НАШАТА ПОНУДА -  МНОГУ ПОЗИТИВНИ КРИТИКИ ОД КЛИЕНТИТЕ

 Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

   01.05-20.06  

06.09-30.09

   21.06-30.06   

23.08-05.09

01.07-22.08

 СТУДИО  2 лица

30 €

39 €

46 €

 АПАРТМАН  2+2  

42 €

52 €

64 €

 АПАРТМАН  4+2 

47 €

65 €

85 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

Капацитет на сместување:
Студио - 2 возрасни 
Апартман 2+2 -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни
Апартман 4+2 -  4 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 5 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 6 возрасни

Доплати:

- депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ.