APHRODITE I & II - СОНЧЕВ БРЕГ

Прикажано од Бугарија апартмани - летна понуда

СТУДИЈА И АПАРТМАНИ    

Комплексот Афродита I и II е во централниот дел на Сончев Брег - еден од најатрактивните и најпознати летни центри во Бугарија и е оддалечен 400 метри од прекрасната песочна плажа. Има паркинг и зелена површина, голем отворен и детски базен, фитнес центар итн. Комплексот нуди студија и апартмани од 30-60 м2.

  

 

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини

(цена за наем на студио или апартман од ден)

  20.05-10.06  

07.09-30.09

      11.06-30.06    

      23.08-06.09

01.07-22.08

СТУДИО  без кујна

максимум 2 лица

24 € 33 € 42 €

СТУДИО  со кујна

максимум 2 лица

27 €

36 €

46 €

АПАРТМАН  2+2

(една спална и дневна соба)

37 €

46 €

63 €

Цените се во евра за студио или апартман за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детска градина

- Паркинг

Капацитет на сместување:
Студио - 2 возрасни 
Апартман 2+2 -  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден 

- депозит- за евентуална штета: 50€ се остава на рецепција и доколку е се во ред се подига од рецепција на денот на заминување

 

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ.