НЕСЕБАР

Прикажано од Бугарија апартмани - летна понуда

ПАКЕТ АРАНЖМАНИ 

ВИЛА ЛАМБОВ

  ВИЛА ДРАМЧЕВИ


   

ПАКЕТИ - ОСУМ ДЕНА - СЕДУМ НОЌИ - СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

ЈУНИ/ЈУЛИ/АВГУСТ

19.06 26.06

03.07

10.07 17.07 24.07 31.07 07.08 14.08 21.08
123€

133€

133€

133€

133€

143€

143€

143€

133€

123€

ВИЛА -ЛАМБОВ, Лоцирана во строгиот центар на новиот дел на Несебар, на околу 5 минути пешачење од плажата Какао Бич во с.Брег и 10 минути од јужната плажа на Несебар како и стариот град, представува идеално место да се биде блиску до секаде. Вилата е една од првите комерцијални Вили во ова морско градче со големо искуство и бројни задоволни гости. Вилата има сопствен двор, а во нејзин состав влегува и летниот бар Бор. Сите соби се со сопствен тоалет, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија, WI-FI

Вила- ДРАМЧЕВ, лоцирана е во центарот на новиот дел од градот, на околу 250-300 метри од јужната плажа, сите соби се со сопствен тоалет, клима, фрижидер, Тв со кабелска телевизија.

 

Цената на пакет аранжманот е по лице и вклучува:
- 08 дена / 7 ноќевања по лице во двокреветна соба со тераса, клима,Тв,тоалет,фрижидер
- Превоз Скопје - Несебар - Скопје;
- организација и водство на патувањето;

поаѓањето од Скопје е на датата од табелата

 Цената на пакет аранжманот не вклучува:
- 7 € еднократна туристичка такса;
- патничко осигурување(задолжително;
- доплата за еднокреветна соба 45 €;

 

Попусти:
- дете до 02г.- бесплатно
- дете од 02-12г. со двајца возрасни -50% од цената на пакет аранжманот;
- можност за сместување во АПП за 2+2 / доплата 70€ за целиот АПП за целиот престој;
- за сопствен превоз се одбиваат 25€ од цената на аранжманот;

 

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ