НЕА ФЛОГИТА - вила МАРИА

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

 Вила МАРИА е лоцирана во центарот на Неа Флогита,во близина хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветен апартман простран, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима (вклучена во цената), и пространи тераси

 

 

  Цени за термини по типови простории и услуги

Термини1/4 Студио/Апартман Бр. ноќевања
18/05/2019 - 25/05/2019 59€  7* промо
25/05/2019 - 01/06/2019 69€  7* промо
01/06/2019 - 08/06/2019 99€  7*
08/06/2019 - 15/06/2019 129€  7*
15/06/2019 - 22/06/2019 159€  7*
22/06/2019 - 29/06/2019 179€  7*
29/06/2019 - 06/07/2019 379€  7
06/07/2019 - 13/07/2019 419€  7
13/07/2019 - 20/07/2019 449€  7
20/07/2019 - 27/07/2019 449€  7
27/07/2019 - 03/08/2019 449€  7
03/08/2019 - 10/08/2019 449€  7
10/08/2019 - 17/08/2019 449€  7
17/08/2019 - 24/08/2019 379€  7
24/08/2019 - 31/08/2019 179€  7*
31/08/2019 - 07/09/2019 149€  7*
07/09/2019 - 14/09/2019 109€  7*
14/09/2019 - 21/09/2019 79€  7* промо
 Услови под кои важи аранжманот

- Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат  БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.)

- Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.

- Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет

- Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 5.99 години 

- Во цената на аранжманот Е вклучено користењето на клима уредот.

- За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници.

- Во секoе студио/апартман има комплетно опремена кујна за онолку лица за колку што е наменето студиото/апартманот.

- Постелнината во студијата/апартманите се менува еднаш за време на престојот.

- Сместувањето во студијата/апартманите е најдоцна до 14 часот по локално време, а напуштањето на истите е во 10 часот по локално време.

- Цената е изразена во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1€ = 62,00 денари.

- При користење на сопствен превоз, цената на пакет аранжманите се намалува за 10 €.

- Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот) 

Цена на превоз на релација Скопје - Халкидики - Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ