ФУРКА - вила ОКЕАНИС

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

 Вила ОКЕАНИС се наоѓа во мирниот дел на Фурка и на оддалеченост на околу 40 метри од градската плажа. Располага со 1/4 апартмани на кат и на ниско приземје, со пространи тераси. Сите апартмани се комплетно опремени со мебел, тоалет, мини кујна, ТВ и клима уред чие користење е бесплатно.

 

 

 

Цени за термини по типови простории и услуги

Термини1/4 Апартман 1/4 Апартман приз. Бр. ноќевања
  30/05 - 06/06 89€  79€  7*
  06/06- 13/06 129€  109€  7*
  13/06 - 20/06 149€  129€  7*
  20/06 - 27/06 169€  149€  7*
  27/06 - 04/07 189€  169€  7*
  04/07 - 11/07 370€  330€  7
  11/07 - 18/07 390€  360€  7
  18/07 - 25/07 390€  360€  7
  25/07 - 01/08 390€  360€  7
  01/08- 08/08 390€  360€  7
  08/08 - 15/08 390€  360€  7
  15/08 - 22/08 350€  330€  7
  22/08 - 29/08 330€  290€  7
  29/08 - 05/09 139€  109€  7*
  05/09 - 12/09 99€  89€  7*
  12/09 - 19/09   69€  59€  7* промо

НАПОМЕНА:   

- Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.  

- За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;

- Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.

- Во апартман, за термините со *, две лица плаќаат полн износ, а третото и четвртото лицe се сместуваат БЕСПЛАТНО, и плаќаат само за превоз (доколку користи)

- Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест. Единствено, над бројот на кревети е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години (не користи легло).

- Туристичка такса е 0.5 еур на ден по апартман и се плаќа на лице место

- Сместувањето во собите е после 13 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.

- За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.

- ПРОМО цените не подлежат на никакви попусти, и за нив цената не се намалува доколку клиентите користат сопствен превоз.
- Попустите за рана резервација не се комбинираат со останатите попусти.

- Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.

Цената само за превоз:Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

 35 € возрасни

 25 € деца од 2 - 12 години

БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ