ПЕФКОХОРИ-вила FULA

Прикажано од Грција апартмани - летна понуда

 

 Fula апартманите се наоѓаат во центарот на Пефкохори, на 50 метри од плажа, во многу тивка средина и опкружена со многу продавници, кафетерии, пекарници и сл..
Постои голема тераса во "Fula" достапна за сите гости со маси и скара. Сите апартмани се наоѓаат на прв спрат. Секој апартман има посебна спална соба со 2 кревети и кујна. Еден апартман  има две спални со по 2 кревети и посебна кујна.  Секој апартман има балкон , кујна со потребната опрема, ТВ, клима уред.
Паркинг  достапен на најблискaта улица.

             
 Цени за наем на АПАРТМАН  за 7 ноќевања
од до ноќи  1/3  1/4
23.05 30.05  7* промо 110 € 130 €
30.05 06.06  7* промо 140 € 160 €
06.06 13.06 7 промо 180 € 200 €
13.06 20.06 7 250 € 270 €
20.06 27.06 7 280 € 300 €
27.06 04.07 7 300 € 320 €
04.07 11.07 7 340 € 370 €
11.07 18.07 7 370 € 390 €
18.07 25.07 7 400 € 420 €
25.07 01.08 7 420 € 450 €
01.08 08.08 7 420 € 450 €
08.08 15.08 7 420 € 450 €
15.08 22.08 7 400 € 420 €
22.08 29.08 7 350 € 370 €
29.08 05.09 7 300 € 320 €
05.09 12.09 7 270 € 290 €
12.09 19.09 7 * 200 € 220 €
19.09 26.09 7* 150  170 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  • Гостите превземаат исчистена соба, и во текот на престојот се обврзани сами да се грижат за хигиената во апартманот
  • Постелнината во апартманите се менува на секој 5 ти ден од престојот.
  • Сместувањето во апартманите е во 14:00, а напуштањето во 10:00 по локално време.
  • Вилата нема сопствен паркинг
  • ПРОМО цените не подлежат на дополнителни попусти

КЛИМАТА  Е ВКЛУЧЕНА  ВО ЦЕНАТА ВО СИТЕ ТЕРМИНИ ОСВЕН ВО ОБЕЛЕЖАНИТЕ СО *

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Цената само за превоз:Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:

 35 € возрасни

 25 € деца од 2 - 12 години

БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.

ВАЖАТ ОПШТИ УСЛОВИ НА ПАТУВАЊЕ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ