БАНСКО-ВОДИЦИ 2018

Прикажано од Празнични понуди

ПАКЕТ АРАНЖМАНИ
HOTEL PERUN LODGE 95€
HOTEL BANSKO SPA  95€

Викенд во Банско

19.01-21.01.2018

Хотел Perun Lodge4*/BANSKO SPA4*

  • 1 ден : 19.01.2018 (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.

  • 2 ден : 20.01.2018 (Сабота)

Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање

  • 3 ден : 21.01.2017 (Недела)

Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи.

Хотел Perun Lodge4*

Цена

Услуга ПОЛУПАНСИОН

Возрасен

  95

ПП

Дете од 2-4,99

  25

ПП

     Дете (5-11,99)

  60

ПП

 

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

- Превоз до наведената дестинација

- 2 ноќевања во студио (2+1) на база појадок и вечера

- Користење на СПА Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања)

- Туристичка такса