БАНСКО ВОДИЦИ 2018

Прикажано од Празнични понуди

ПАКЕТ АРАНЖМАН
HOTEL RIVER SIDE 80 €

Викенд во Банско

19.01-21.01.2018

Хотел RIVER SIDE 4*

  • 1 ден : 19.01.2018 (Петок)

Состанок и поаѓање на групата во раните утрински часови. Пристигнување во Банско и сместување во хотел. Слободно попладне и време за индивидуални активности. Ноќевање.

  • 2 ден : 20.01.2018 (Сабота)

Ден за слободни активности и индивидуални прошетки. Ноќевање

  • 3 ден : 21.01.2017 (Недела)

Слободни активности и припрема за заминување. Напуштање на хотелите. Поаѓање кон Македонија со попатни паузи.

Хотел Riverside 4*

Пакет Аранжман

без превоз

Возрасен

 80

66

Трет возрасен

 70

56

 Дете (2-5,99)

25

бесплатно

Дете (6-11,99)

55

20

 

 

Цената е во евра за пакет по лице и вклучува :

- Превоз до наведената дестинација

- 2 ноќевања во двокреветни соби (2+1) so појадок

- Користење на СПА Центар

- Туристичка такса