БАНСКО СВЕТСКИ КУП

Прикажано од Некатегоризирано

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА СНОУБОРД СВЕТСКИОТ КУП ВО БАНСКО 26-28.01.2018!!!

ХОТЕЛ FRIENDS

 НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК= 17,5 ЕВРА

 ПОЛУПАНСИОН              = 23   ЕВРА

1 ДЕТЕ ДО 13,99 Г СО ДВАЈЦА РОДИТЕЛИ=БЕСПЛАТНО

ВО ЦЕНАТА КОРИСТЕЊЕ НА ПАРНА БАЊА, САУНА, ЏАКУЗИ И ФИТНЕС