GRAND VICTORIA 3* - ХАНИОТИ

Прикажано од Грција хотели - летна понуда

ПОЛУПАНСИОН ! ДВЕ ДЕЦА ДО 14год - БЕСПЛАТНО !!!

-15% до 15.03.2020

 

Двокреветна соба     1/2   – 2 возрасни + 1 дете (1 дете до 5,99)   
Трокреветна соба    1/3   – 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 13.99 години + 1 дете до 5.99 години)
Четворокреветна     1/4   –2 возрасни + 2 деца до 13,99 бесплатно
                                          - 2 возрасни + 3 деца до 13,99 (трето дете -50%)
                                            - 3 возрасни + 1 дете до 13,99 бесплатно (трето лице -30%)
СобаТип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

- 15% попуст за резервации направени до 15.03.2020

7 ПОЛУПАНСИОНИ - ПОЈАДОК и ВЕЧЕРА

Термини

1/2 стандард  1/3 стандард 1/4 стандард 
25.05-31.05 159 € 179 €  199 €
31.05-07.06 189 € 209 € 229 €
07.06-14.06 219 € 239 € 259 €
14.06-21.06 259 € 279 € 299 €
21.06-28.06 289 € 299 € 329 €
28.06-05.07 299 € 319 € 339 €
05.07-12.07 319 € 329 € 359 €
12.07-19.07 339 € 349 € 379 €
19.07-26.07 349 € 369 € 399 €
26.07-02.08 349 € 369 € 399 €
02.08-09.08 349 € 369 € 399 €
09.08-16.08 349 € 369 € 399 €
16.08-23.08 349 € 369 € 399 €
23.08-30.08 339 € 359 € 389 €
30.08-06.09 309 € 329 € 359 €
06.09-13.09 279 € 299 € 329 €
13.09-20.09 349 € 269 € 279 €
20.09-27.09 209  229  259 

Важни напомени:                                                                                 

* Цените во табелата се во евра, по лице, во двокреветна соба за 7 полупансиони (полупансион - појадок и вечера на база на шведска маса)                                                                                                                                                                                                                             * Две деца до 13,99 години бесплатно                                    

* Трето лице (+13,99 години) –попуст 30% од цената за возрасен                                                                               * Четврто лице (+13,99 години) –попуст 40% од цената за возрасен                                                                          * Доплата за алкохолни пијалоци во неограничени количини за време на појадокот и вечерата 4 евра по лице по ден ( плаќаат само возрасни, за деца до 14 години  е бесплатно) 

 

- Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:

  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €

· деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА СКОБУЛ